وبلاگ تخصصی قایقرانی
فیلم های آموزشی، اخبار و عکسهای قایقرانی
نتایج دو روز اول مسابقات کاپ 2 کشوری:
در رقابت فینال کانوی یکنفره مردان 1000متر جوانان علی الماسی از همدان، پژمان زرینی از لرستان، سهند وهابی از چهار محال و بختیاری، ایمان الیاسی از گلستان، آرش پور فتح الله از آذربایجان شرقی، میلاد طوری از گیلان، سامان بقایی از تهران توابع، سروش رضویان از تهران و پژمان دیوسالار از مازندران حضور داشتند که در نهایت سروش رضویان از تهران با زمان 4:29.09 دقیقه عنوان قهرمانی، پژمان دیوسالار از مازندران با زمان 4:33.77 دققه مقام دوم و سامان بقایی از تهران توابع با زمان 4:37.12 دقیقه مقام سوم را کسب کردند.
در رقابت فینال کایاک یکنفره 1000 متر مردان جوانان، علی آقامیرزایی از گیلان، افشین شعبانی از کرمانشاه، محمد جهانیان از مازندران، سروش عسگری از گیلان ب، رضا یاراحمدی از تهران توابع، علی احمدی سپهری از آذربایجان شرقی، رحیم سپهوند از لرستان، محمد ولدی از همدان و مسعود ناصری از هرمزگان حضور داشتند که در پایان علی آقا میرزایی از گیلان با زمان 4:06.00 دقیقه قهرمان، افشین شعبانی از کرمانشاه با زمان 4:14.04 دقیقه دوم و محمد جهانیان از مازندران با زمان 4:21.66 دقیقه سوم شدند.
مسابقه فینال کانوی دونفره 1000 متر جوانان با رقابت ساسان بقایی و هومن کریمی از تهران توابع، سروش رضویان و نیما ابرش از تهران، مهرداد دانیالی و میلاد طوری از گیلان، آرش پورفتح الله و بهراد صادقی از آذربایجان شرقی، رامین رضایی و پژمان دیوسالار از مازندران و سهند وهابی و علی قاعدی از چهارمحال و بختیاری برگزار شد و در نهایت ساسان بقایی و هومن کریمی از تهران توابع با زمان 4:11.37 دقیقه مقام قهرمانی، سروش رضویان و نیما ابرش از تهران با زمان 4:14.12 دقیقه مقام دوم و مهرداد دانیالی و میلاد طوری از گیلان مقام سوم را بدست آوردند.
در رقابت کایاک دونفره 1000 متر مردان جوانان با حضور رضوان بحجتی و علی شاهرخی از گیلان، محمد حسین زاغلی و بابک دربان از تهران، امیر شمس و محمد جواد شاهپوری از تهران توابع، افشین شعبانی و محمد هادی جعفری از کرمانشاه، محمد جهانیان و نیما رمضانی از مازندران، امیرحسین حامدی نژاد و علی تیمورزاده از همدان، رحیم سپهوند و رضا عباس نژاد از لرستان و سجاد کریمی و رضا مهدیان از هرمزگان انجام شد و رضوان بحجتی و علی شاهرخی از گیلان با زمان 3:30.58 دقیقه قهرمان، محمد حسین زاغلی و بابک دربان از تهران با زمان 3:31.86 دقیقه دوم و امیر شمس و محمد جواد شاهپوری از تهران توابع با زمان 3:34.40 دقیقه سوم شدند.
_________________________________________________________________
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، رقابت ماقبل نهایی کایاک 1000 متر مردان بزرگسالان با رقابت 5 قایقران انجام شد و در نهایت محمد رضا نیک منش از مازندران با زمان 4:14.42 دقیقه مقام اول، آرش قنبری از مازندران ب با زمان 4:19.64 دقیقه مقام دوم و فرامرز ورمزیار از همدان با زمان 4:39.37 دقیقه مقام سوم را کسب کردند.
در مسابقه فینال کانوی یکنفره 1000 متر مردان، محمد یوسف شهبازی از کرمانشاه، کیا اسکندانی از تهران، مهدی آغاسی از مازندران، صادق درویشی از گیلان، عباس بحری پور از آذربایجان شرقی، مازیار مرادی از لرستان، علی روشناس از هرمزگان و احمدرضا حمیدی از همدان حضور داشتند که در نهایت محمد یوسف شهبازی از کرمانشاه با زمان 4:40.16 دقیقه مقام قهرمانی را کسب کرد و کیا اسکندانی از تهران و مهدی آغاسی از مازندران با زمان های 4:49.30 دقیقه و 4:58.13 دقیقه مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.
رقابت فینال کایاک یکنفره 1000 متر مردان بزرگسال با حضور احمدرضا طالبیان از اصفهان، حمید ترکی از بوشهر، سعید فضل اللهی از گیلان، محمد طاهر حسینی افشار از کرمانشاه، رسول مهمان نوازی از آذربایجان شرقی، محمد رضا نیک منش از مازندران ، آرش قنبری از مازندران ب، شهریار معصومی از گیلان ب، فرامرز ورمزیار از همدان، محمود اکبری از چهار محال و بختیاری و امیر حسین پور از لرستان برگزار شد که در نهایت احمد رضا طالبیان از اصفهان با زمان 3:57.21 دقیقه مقام قهرمانی را از آن خود کرد و حمید ترکی از بوشهر و سعید فضل اللهی از گیلان به ترتیب با زمان های 3:58.11 و 4:02.80 دقیقه در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
رقابت فینال کانوی دونفره 1000 متر مردان بزرگسالان با مسابقه محسن سعادتخواه و سهیل نوروز نژاد از گیلان، معراج محمد زاده و کیا اسکندانی از تهران، محمد یوسف شهبازی و علی اجاقی از کرمانشاه، رضا رشیدی و مازیار مرادی از لرستان، مهدی آغاسی و پویا کنتورچیان از مازندران و احمدرضا حمیدی و مجتبی روزبهانی از همدان انجام شد و محسن سعادتخواه و سهیل نوروزنژاد از گیلان با زمان 4:10.02 دقیقه مقام اول، معراج محمد زاده و کیا اسکندانی از تهران با زمان 4:10.42 دقیقه مقام دوم و محمد یوسف شهبازی و علی اجاقی از کرمانشاه با زمان 4:27.50 دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.
مسابقه فینال کایاک دونفره 1000 متر مردان بزرگسالان با رقابت اردوند درویش و فرزین اسدی از تیم ملی، شهاب امدادی و هادی صیاد سرورس از گیلان، میلاد قاسمی و حسین سینکایی از مازندران ب، مسعود قاسم پور و احمد بنده زاده از مازندران، سعید دل آرام و هادی جداری از آذربایجان شرقی، بهرام خرسند و سعید حقیقی از بوشهر، امیر حسین پور و میلاد بسطامی از لرستان و فرامرز ورمزیار و حسن صمدی از همدان برگزار شد و در نهایت اروند درویش و فرزین اسدی از تیم ملی با زمان 3:32.58 دقیقه مقام اول، شهاب امدادی و هادی صیاد سروری از گیلان با زمان 3:35.59 دقیقه مقام دوم و میلاد قاسمی و حسین سینکایی از مازندران ب با زمان 3:37.35 دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.
_________________________________________________________________
مسابقه مقدماتی کانوی یکنفره مردان بزرگسال 9 قایقران حضور داشتند که در نهایت محسن سعادتخواه از گیلان با زمان 2:11.29 دقیقه اول، کیا اسکندانی از تهران با زمان 2:12.31 دقیقه دوم و مرتضی رستمی از گلستان با زمان 2:21.66 دقیقه به مقام سوم دست یافتند.
مسابقه مقدماتی کایاک یکنفره مردان بزرگسال در گروه اول با شرکت 6 قایقران برگزار شد و سعید فضل الهی از گیلان با زمان 1:55.29 دقیقه اول، احمدرضا طالبیان از اصفهان با زمان 1:55.42 دقیقه دوم و محمدطاهر حسینی افشار از کرمانشاه با زمان 1:57.67 به مقام سوم دست پیدا کردند.
مسابقه مقدماتی کایاک یکنفره مردان بزرگسال در گروه دوم نیز با حضور 6 قایقران برگزار شد و حمید ترکی از بوشهر با زمان 2:04.45 دقیقه اول، میلاد قاسمی از مازندران ب با زمان 2:08.15 دقیقه دوم و شهریار معصومی از گیلان ب با زمان 2:09.79 دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.
مسابقه مقدماتی کایاک یکنفره 1000 متر بانوان بزرگسال با حضور 9 قایقران برگزار شد و آرزو معتمدی از تهران با زمان 2:19.25 دقیقه، فاطمه خیرخواه از تهران توابع با زمان 2:25.33 دقیقه دوم و آزاده بنکدار از بوشهر با زمان 2:34.94 دقیقه سوم شدند.
رقابت مقدماتی کانوی یکنفره 1000 متر زنان- جوانان با حضور 9 قایقران برگزار شد و نادیا تلانک از کرمانشاه با زمان 3:52:69 دقیقه مقام اول و بهنوش اکابری از تهران با زمان 4:42.30 دقیقه مقام دوم را بدست آوردند.
مسابقه مقدماتی گروه اول کایاک یکنفره بانوان جوانان با حضور 7 قایقران برگزار شد که در پایان آرزو حکیمی با زمان 2:19.20 دقیقه، انسیه رهرو از گیلان با زمان 2:20.85 دقیقه و آناهیتا آقاخان از تهران با زمان 2:27.87 دقیقه در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در رقابت مقدماتی گروه دوم کایاک یکنفره بانوان جوانان 6 قایقران حضور داشتند که در نهایت هدیه کاظمی از هرمزگان با زمان 2:25.41 دقیقه مقام اول، شکوفه شریفیان از بوشهر با زمان 3:32.76 دقیقه مقام دوم و آتنا مرادی از گیلان ب با زمان 2:43.45 دقیقه مقام سوم را کسب کردند.
در گروه اول مرحله مقدماتی کایاک دونفره مردان بزرگسالان 5 قایق حضور داشتند که در پایان شهاب امدادی و هادی صیاد سروری از گیلان با 1:49.07 دقیقه اول، مسعود قاسم پور و محمدرضا نیک منش از مازندران با زمان 1:54.57 دقیقه دوم و سعید دل آرام و هادی جداری از آذربایجان شرقی با زمان 1:57.83 دقیقه سوم شدند.
در گروه دوم مرحله مقدماتی کایاک دونفره مردان بزرگسالان 5 قایق حضور داشتند که در پایان حسین سینکایی و آرش قنبری از مازندران ب با 1:49.46 دقیقه اول، بهرام خرسند و سعید حقیقی از بوشهر با زمان 2:01.00 دقیقه دوم و امیر حسین پور و میلاد بسطامی از لرستان با زمان 2:11.12 دقیقه سوم شدند.
در مسابقه مقدماتی کانوی دونفره مردان بزرگسالان 8 قایق حضور داشتند که در نهایت محسن مرتضی رستمی و عادل مجللی از گلستان با زمان 2:01.11 دقیقه مقام اول، محمدیوسف شهبازی از گلستان با زمان 2:03.59 دقیقه مقام دوم و محسن سعادتخواه و سهیل نوروزنژاد از گیلان با زمان 2:08.00 دقیقه مقام سوم را کسب کردند.
در مسابقه مقدماتی کایاک دونفره بانوان بزرگسالان 8 قایق حضور داشتند که در نهایت راحله محمد میرزایی و سیما عروجی از تهران با زمان 02:08.98 دقیقه اول، نجمه سجادی و فاطمه گچ کار از گیلان با زمان 2:16.34 دقیقه دوم و نیلوفر عاملی و شادی سوزنی از تهران توابع با زمان 2:17.57 دقیقه سوم شدند.
مسابقه مرحله مقدماتی گروه یک کایاک دونفره بانوان جوانان با حضور 6 قایق انجام شد و رقیه رهرو و انسیه رهرو از گیلان با زمان 2:08.55 دقیقه اول، سارا عباسی و سارا حنیفه از تهران با زمان 2:12.54 دوم و مهسا گلناز غضنفریان و حنانه بازپرس از مازندران با زمان 2:19.75 دقیقه سوم شدند.
مسابقه مقدماتی کایاک دونفره جوانان بانوان در گروه دوم با حضور 5 قایق برگزار شد و در پایان هدیه کاظمی و آستیاژ آزادمهر از هرمزگان با زمان 2:19.48 دقیقه مقام اول، سمیرا عابدی و شکوفه شریفیان از بوشهر با زمان 2:25.20 دقیقه مقام دوم و مهسا غلامی و فرزانه خان علیپور از گیلان ب با زمان 2:31.28 دقیقه مقام سوم را کسب کردند.
رقابت های کاپ 2 کشوری آبهای آرام از 12 تیرماه در دریاچه آزادی آغاز شده و تا 15 تیرماه ادامه خواهد داشت.


ارسال در تاريخ Tue 5 Jul 2011 توسط مبین پاشنا

اسلایدر

دانلود فیلم